محل تبلیغات شما

نوتلا يا شکلات صبحانه از پرطرفدارترين شکلاتهاي دنياست ،نوتلا درست است که در بين عموم مردم خصوصا بچه ها پرطرفدار است ولي در عين حال متاسفانه همانطور که همه ميدانيم بسيار مضر است .نوتلا علاوه بر پر کالري بودم داراي پالم نيز هست ،هر دو قاشق غذاخوري نوتلا حاوي 200 گرم کالري 11گرم چربي و 21 گرم قند است. البته نوع بازاري آن ميتواند با موادي که براي تهيه آن استفاده ميشود بسيار پر ضرر باشد .


نوتلا با موز و کروسان


ما در اينجا نوع خانگي نوتلا را براي شما اموزش ميدهيم


طرز تهيه درست نوتلا خانگي


موادي که براي تهيه نوتلاي خونگي لازم داريم :


يک پيمانه فندق_دو قاشق غذاخوري عسل_دو تا سه قاشق غذاخوري روغن بدون پالم_سه قاشق غذاخوري پودر کاکائو_نوک قاشق چايخوري وانيل_دو قاشق چايخوري شير خشک_دو تا سه قاشق غذاخوري شير سرد


طرز تهيه نوتلا خونگي


اگر فندق بو داده و آماده هست که هيچ اما اگر فندق بو نداده خريداري کرديد حتما اول آنها را در سيني فر يا در تابه به مدت 10 دقيقه بادرجه حرارت 200 درجه قرار دهيد تا خامي فندق ها به خوبي گرفته شود بعد از خارج کردن از فر فندق ها را داخل دستمالي تميز بريزيد و خوب مالش دهيد تا پوست آنها جدا شود ،بعد از اينکه فندقها خنک شد آنها را در آسياب ريخته و خوب ميکس کنيد تا به روغن بيوفتد ،حالا يک قاشق عسل را همراه دو قاشق روغن بدون پالم و پودر کاکائو و شير خشک و وانيل را به فندقها اضافه کنيد.بعد از اينکه مواد را با هم ميکس کرديد شيريني آن را تست کنيد اگر شيريني آن کم بود ميتوانيد با يک قاشق باقي مانده از عسل شيريني آن را بسته به ذائقه خود اضافه کنيد. اگر مواد رقيق بود ميتوانيد شير سرد را در اين مرحله اضافه کنيد تا نوتلا فرم بگيرد اگر مايل بوديد که نوتلاتون کمي چرب تر باشد ميتوانيد يک قاشق باقي مانده از روغن را هم اضافه کنيد .


اين مدل نوتلا به خاطر استفاده از روغن بدون پالم و عسل نسبت به نوتلاي بازاري کم ضررتر ميباشد اميدوارم آن را در منزل تهيه کنيد و از طعم و مزه ان لذت ببريد.


نگهداري اين نوع نوتلاي خونگي خارج از يخچال تا دو هفته ماندگاري دارد و تا مدتهاي طولاني هم ميتوانيد داخل يخچال آنرا نگهداريد.

مزاياي خريد لوستر مدرن

لوستر مدرن و انواع آن

انواع لوستر آشپزخانه

قاشق ,نوتلا ,کنيد ,تهيه ,روغن ,غذاخوري ,قاشق غذاخوري ,اضافه کنيد ,را در ,دو قاشق ,بدون پالم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Cathy Mary Jose Shashi Sheryl والدين آگاه Angela Lisa Jodi Alicia